Menü

FİLONUZU 7/24 ONLİNE YÖNETİN

Raporlama

Size verilecek kullanıcı adı ve parolayı kullanarak  https://tasityonetim.com/Customer/  internet sitesi üzerinden taşıtmatik kullanım bilgilerinize istediğiniz yerden, istediğiniz zamanda ulaşabileceksiniz.(cep telefonu , tablet ve bilgisayarınız)

BP Taşıtmatik Online internet sitesini kullanarak;

·         - Araçlarınızın istediğiniz zaman aralığındaki tüm ikmal yerlerini ve miktarlarını her an takip edebilirsiniz.

          - İstediğiniz araç ya da departmana yeni limitler (Bölge limiti, zaman limiti, TL ya da Litre cinsinden akaryakıt limiti) 
            tanımlayabilecek, eski limitinizi kaldırabilirsiniz.

·         - Kendi ihtiyaçlarınıza yönelik bilgileri seçerek oluşturacağınız daha “kullanıcı dostu” raporlara ve daha fazlasına           
             www.bptasitmatikonline.com internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

·         - BP Taşıtmatik ile filonuz hep gözünüzün önünde olsun...

Faturalama

Faturanızla birlikte gönderilecek fatura detay raporu ile akaryakıt harcamalarınızı detaylı takip edeceksiniz.

BP, Taşıtmatik alımları için Müşterilerine 10 günde bir, her ayın 10, 20, 30 / 31'inde Fatura keser ve ekinde bir adet Fatura Detay RAPORU gönderir. 

Kesilen fatura detaylarına https://tasityonetim.com/Customer/ kullanıcı adı ve parolayı kullanarak internet sitesi üzerinden kolayca erişebilir araç detaylarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Çalışma Şekilleri

1.Online Kredi Kartı; Sisteme tanımladığınız kartınızdan istasyondan yakıt alımı hemen sonrasında almış olduğunuz yakıt miktarı kadar kartınızdan çekim yapılır. Sisteme bir veya birden fazla Kredi Kartı tanımlaması ile aynı zamanda vadeye sahip olacaksınız. 

2.Banka Teminat Mektubu; Şirketinizin çalışmış olduğu bankadan aylık almış olduğunuz yakıt miktarı kadar (+ %25) evrak alınarak taşıtmatik sisteminde limite sahip olursunuz ve araçlarımız yakıtını rahatlıkla alabilir.

3.Doğrudan Borçlandırma Sistemi; Çalışmak istediğiniz bankadan aylık yakıt alım miktarınız (+ %25) kadar limit açtırarak BP istasyonlarında araçlarınıza limit tanımlamış olursunuz. Böylelikle araçlarımız dilediği BP istasyonundan yakıt ikmalini talep ettiği kadar yapabilir. TAŞIT YÖNETİM MERKEZİ sizin için talep ettiğiniz. TÜRKİYE İŞ BANKASI, ZİRAAT BANKASI, FİNANSBANK, TÜRKİYE FİNANS, DENİZBANK, KUVEYTTÜRK, VAKIFBANK, AKBANK, YAPI KREDİ veya GARANTİ BANKASI şubeleri ile koordine eder.